Tworzymy oddziały PASTELA

Serce dla zwierząt

Odwiedź nas na


 


alt

Marek Duda
właściciel / trener Ośrodka Szkoleniowego Pastel

Chęć na nowe wyzwanie oraz chęć spełnienia marzeń, skłoniły mnie do założenia w 2005 roku Ośrodka Szkoleniowego Pastel.  Prowadzenie i rozwijanie mojej firmy jest dziś moim ulubionym zajęciem. W Pastelu zajmuję się wszystkimi sprawami organizacyjnymi i finansowymi. Wciąż rozwijam swoje umiejętności w zarządzaniu zespołem i firmą. Mówią o mnie, że mam wrodzony autorytet i że jestem ostoją spokoju i opanowania ;-) Jest em wiernym kibicem piłki nożnej, lubię gotować a ostatnio zafascynowała mnie fotografia, zwłaszcza czworonogów.

tel: 601-977-379
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

alt

Alicja Duda
współwłaściciel / trener Ośrodka Szkoleniowego Pastel

Mimo ciekawej i dochodowej pracy rzuciłam ją bez wahania, tak po prostu, z dnia na dzień. Zafascynowana metodą pozytywnych wzmocnień i efektami jakie zobaczyłam szkoląc swojego psa Pastela postanowiłam spełnić moje największe marzenie jakim od zawsze była praca ze zwierzętami. Dziś, po kilku latach pracy z psami i ich właścicielami, nie mam żadnych wątpliwości ze to moja właściwa droga. Uwielbiam  się uczyć i wciąż rozwijam umiejętności pracy z ludźmi i zwierzętami, dlatego często bywam na seminariach i różnych szkoleniach. Jestem bardzo uparta w realizacji swoich marzeń, szybko podejmuję decyzje i nie boję się ryzyka. Odpoczywam tylko na wsi, oczywiście w otoczeniu ukochanych psiaków.

tel: 0605-595-716
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

DOŁĄCZ DO NAS

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Marta prowadzi oddział Pastela w Sosonowcu .

Jest specjalistką od psiej komunikacji i często dzięki swoim umiejętnością obserwowania zachowań psów szybko udaje jej się zlokalizować i rozwiązać psi problem.

Uwielbia podróżować szczególnie w dzikie górskie tereny. Lubi też gotować.

Obecnie jest właścicielką dwóch kotów i wspaniałej suczki o imieniu Eris, którą czasami zabiera na zajęcia z psami.

Jest odważna i lubi wyzwania. Największym marzeniem Marty jest własny dom na wsi.

Twierdzi, że spełnia się w pracy z psami i z tym zawodem wiąże swoją przyszłość