Tworzymy oddziały PASTELA

Serce dla zwierząt

Odwiedź nas na


 


Zajęcia odbywać się będą na ogrzewanej sali szkoleniowej w Zabrzu. alt

Celem kursu jest przygotowanie psa i przewodnika do wspólnego życia. Kurs przeznaczony jest dla psów , które ukończyły 3 miesiące. Program kursu realizowany jest w ciągu 2 miesięcy czyli 8 tygodni.

„Podczas kursu pokażemy Państwu jak możecie skutecznie kierować zachowaniem swojego psa nie tracąc przy tym jego zaufania. Pokażemy również  jak możecie Państwo pracować ze swoim psem  utrzymując jednocześnie pozycję lidera w ludzko – psej rodzinie. Jako instruktorzy dołożymy wszelkich starań, aby po naszym kursie każdy właściciel był dumny ze swojego psa, potrafił zrozumieć jego zachowanie i był w stanie nauczyć go wszystkiego co będzie kiedykolwiek potrzebne we wspólnym życiu. Będziemy służyć Państwu radą i pomocą ale trenerami jesteście Wy sami.”