Tworzymy oddziały PASTELA

Serce dla zwierząt

Odwiedź nas na


 


Wyobraź sobie sytuację, wracasz do domu, a w nim Twój paromiesięczny psiak leży na kanapie i wesoło merda ogonem, wokół niego absolutny porządek - buty na swoim miejscu, tapety na ścianach, gazety leżą, tak jak leżały. Niemożliwe? A jednak!

Jeżeli chciałbyś mieć psa ze swoich marzeń ? ułożonego, grzecznego, lubiącego wspólną zabawę oraz inne psy, skorzystaj z szansy, jaką daje ci Szczeniaczkowo i dowiedz się, o czym szczeka Twój psiak!

Projekt Szczeniaczkowo to nowa inicjatywa Ośrodka Szkolenia Psów Pastel, która łączy w sobie zabawę, aktywne spędzanie wolnego czasu z psem poza miastem oraz naukę czworonogów, jak być grzecznym od najmłodszych lat. To właśnie w okresie szczenięcym jesteś w stanie najwięcej nauczyć psiaka, wykorzystaj zatem ten czas jak najlepiej. Naucz psa zabaw oraz posłuszeństwa, sam też zdobądź wiedzę o tym jak troszczyć się o swojego pupila biorąc udział w wykładach, warsztatach, zajęciach praktycznych razem ze swoim pupilem. Szczeniaczkowo skierowane jest do wszystkich właścicieli szczeniąt, zarówno tych grzecznych, jak i psotliwych.

Pies nie jest dodatkiem do naszego życia, ale ważnym jego uczestnikiem, któremu należy się solidna edukacja to motto, które przyświeca Szczeniaczkowu. Ideą Szczeniaczkowa jest przede wszystkim budowanie więzi między psem i człowiekiem, więzi opartych na przyjaźni i zrozumieniu.

Szczeniaczkowo to alternatywa dla tradycyjnego, domowego wychowania psa ? to nauka poprzez zabawę, spacer, sport, trekking na świeżym powietrzu. Przyłącz się już dziś do nas! Wyjazdy Szczeniaczkowa organizujemy 2 razy do roku, wybierając zawsze ciekawe miejsca, z dala od gwaru wielkich miast. Debiutujemy jesienią!

Pierwsze Szczeniaczkowo odbyło się w październiku 2008 na Równicy w Ustroniu! Na kolejne zapraszamy w kwietniu 2009r.

I pamiętaj, podczas spędzonych wspólnie weekendów uczymy się od siebie nawzajem: uczymy nasze psiaki jak być grzecznymi, a siebie zasad wychowania psa. Szczeniaczkowo naprawdę procentuje!