Tworzymy oddziały PASTELA

Serce dla zwierząt

Odwiedź nas na


 


Łapy, łapy, cztery łapy, a na łapach Pastel kudłaty ? długo chodził nam po głowie ten motyw i postanowiliśmy coś z tym zrobić. Owocem rozmyślań przy śniadaniu jest Akademia Pankracego, która swoją nazwę zaczerpnęła właśnie z kultowej serii programu dla dzieci. Akademia Pankracego to seria wykładów odbywających się w pierwszy i drugi piątek każdego miesiąca w Katowicach i Zabrzu, gromadząca każdorazowo dziesiątki właścicieli psów ze Śląska i nie tylko.

Jak przystało na każdą akademię, także w naszej są wykłady, warsztaty i ćwiczenia z tym, że troszeczkę inne niż może Wam się wydawać. Na naszych wykładach nie nudzimy i nie przeciągamy, uczymy Was bowiem, jak pracować z psiakiem, jak go wychować, żeby wyrósł prawdziwy kudłaty przyjaciel na medal, a przede wszystkim Wam doradzamy, co zrobić, gdy pojawiają się problemy z psiakiem. Odkrywamy przed Wami także wszelkiego typu nowinki w psim świecie. Zajęcia w Akademii Pankracego to doskonałe uzupełnienie dla tradycyjnego szkolenia, to także doskonała szkoła dla wszystkich właścicieli psów, małych i dużych, szczeniąt i psów dorosłych. To także doskonała lekcja dla dzieci, jak bawić się z psiakiem oraz jak być jego najlepszym przyjacielem.

Dzięki obecności naszej współtrenerki Buśki, na której pokazujemy omawiane problemy jesteście w stanie sami zastosować proponowane rozwiązania wychowawcze. Socjalizacja, metoda NILIF, a może wychowanie szczeniaka, który zamienia dom w pobojowisko ? w Akademii Pankracego uczymy się jak radzić sobie z psią naturą, poznając psi język.